Skip navigation MENU

Dagactiviteiten De Zoom

Dagactiviteiten De Zoom

Wilt u graag andere mensen ontmoeten en deelnemen aan activiteiten? Maar heeft u door psychische, lichamelijke of geheugenproblemen (zoals dementie) meer ondersteuning nodig? Dan bent u van harte welkom bij Dagactiviteiten De Zoom.

Dagactiviteiten De Zoom is een onderdeel van Het Venster, speciaal opgezet voor mensen die wat extra ondersteuning nodig hebben. Het valt onder de Algemene Voorziening Dagbesteding van gemeente Nunspeet. Dat betekent dat er geen Wmo-indicatie meer nodig is om deel te kunnen nemen.

Ook kan u het voor uw mantelzorger ondersteunend zijn dat u gezellige dagactiviteiten heeft bij Het Venster. Zo kan uw mantelzorger even tijd hebben voor zichzelf of andere bezigheden.

Dagactiviteiten De Zoom is geopend op maandag en vrijdag van 11:30 uur tot 15:30 uur. Het programma op deze dagen ziet er als volgt uit:

11:30 uur:       Ontvangst met koffie of thee

12:00 uur:       Warme maaltijd (3 gangen)

13:00 uur:       Wisselende activiteiten

15:30 uur:       Einde

 

Benieuwd of Dagactiviteiten de Zoom iets voor u is?

Bekijk hier de flyer of neem vrijblijvend contact met ons op.

Dat kan door onderstaand formulier in te vullen of per telefoon of email.

Tel: 0341 25 72 42

E-mail: dagactiviteiten@hetvenster-nunspeet.nl

Contactformulier

    Uw naam (verplicht)

    Uw adres (verplicht)

    Uw email (verplicht)

    Uw telefoonnummer (verplicht)

    Uw bericht

    Copyright 2023 Het Venster Nunspeet

    ANBI | Privacy & cookiesNaar boven